TV-KANNOR SAMT SERVERINGSKANNOR, 7-stycken.

780822. TV-KANNOR SAMT SERVERINGSKANNOR, 7-stycken.

Alfi. Germany. 2-stycken. Höjd 23 cm
Omärkt. Höjd 31 cm
Termoverken, Jönköping. Höjd 27 cm
Serveringskannor. 3-stycken. Höjd 17 cm.

Ytslitage samt kannan från Termoverken, Jönköping med mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omärkt. Höjd 31 cm

Antal besök: 298