LAMPBORD, 2 st, England, 1900-talets andra hälft.

78069. LAMPBORD, 2 st, England, 1900-talets andra hälft.

Längd 40, bredd 48, höjd 64 cm
Etikettmärkta "Bevan Funnell Ltd.".

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 233