ÅNGMASKIN, Stuart D10, 1900-talets andra hälft.

780649. ÅNGMASKIN, Stuart D10, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 14,5 cm.

Slitage, bult saknas, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14,5 cm.

Antal besök: 4 091