Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
OLOF TRÄNK. Tavlor, 2 st, Sjöbodar Öland, olja på pannå, signerade.
780480. OLOF TRÄNK. Tavlor, 2 st, Sjöbodar Öland, olja på pannå, signerade.
ca 12x26 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 12x26 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
646