KÖPMANSDISK.

KÖPMANSDISK.
780431. KÖPMANSDISK.

Björk. Längd 150, bredd 80, höjd 90 cm.

Slitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
780431. KÖPMANSDISK.

Slitage. Repor och fläckar.

Antal besök: 1 540