Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Flickan på skogsvägen. Olja på pannå. Osignerad.
78039. OKÄND KONSTNÄR. Flickan på skogsvägen. Olja på pannå. Osignerad.
28x38 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
28x38 cm.
Garpenhus Auktioner
1 453