ETAGEBORD, 1900-talets början.

780339. ETAGEBORD, 1900-talets början.

Betsat lövträ. Tre hyllplan. Svarvad dekor. Hjultrissor. Längd 49. Bredd 36. Höjd 77 cm.

Slitage. Repor och märken. Mindre torrsprickor. Senare förstärkning i sarg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 438