PARTI SKÅLAR & KOPPAR, 17 st, porslin, Kina.

77985. PARTI SKÅLAR & KOPPAR, 17 st, porslin, Kina.

Diameter 5 - 11,5 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 5 - 11,5 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 890