JAKTKNIV, Juha Rantanen, signerad.

779794. JAKTKNIV, Juha Rantanen, signerad.

Längd 22 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 962