SLIDKNIV, Prins Harald, 1940-tal.

77963. SLIDKNIV, Prins Harald, 1940-tal.

Med skinnbalja, bladet märkt Geilo, och med bild på prins Harald, Norge.

Obet bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obet bruksslitage.

Antal besök: 5 287