MÅLNING, allmoge, omkring år 1900, 116 x 100 cm.

779637. MÅLNING, allmoge, omkring år 1900, 116 x 100 cm.

figurscen med text och datering 1828.

skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

skador, slitage.

Antal besök: 1 147