INTERNTELEFON, LM Ericsson, tidigt 1900-tal.

779104. INTERNTELEFON, LM Ericsson, tidigt 1900-tal.

Längd 21, bredd 14, höjd 28 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 815