MATSALSMÖBEL, 9 delar, 1900-talets första hälft.

77904. MATSALSMÖBEL, 9 delar, 1900-talets första hälft.

6 stolar, bord, linneskåp, sideboard, samt iläggsskiva. Bordets längd 131, bredd 78, höjd 72. Linneskåpets längd 158, djup 46, höjd 108. Sideboardets längd 147, djup 48, höjd 72.

Bruksslitage, smärre dekorskada på bordets fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 900