PIANOPALL, 1900-tal.

PIANOPALL, 1900-tal.
778967. PIANOPALL, 1900-tal.

Längd ca 90 cm, bredd 32 cm, höjd 65 cm
Noter medföljer.

Ålders samt bruksslitage. Noter ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!
778967. PIANOPALL, 1900-tal.

Noter medföljer.

Antal besök: 422