OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

778919. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

"Arild" A tergo betitalad samt daterad 1943. Oidentifierad signatur. 40x45 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 568