GLASSERVIS, 16 delar, "Dragon" Bertil Vallien.

77828. GLASSERVIS, 16 delar, "Dragon" Bertil Vallien.

7 öl, höjd 19,5 cm.
3 rödvin, höjd 16,5 cm.
6 vitvin, höjd ca 15 cm.

Enstaka nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 öl, höjd 19,5 cm.
3 rödvin, höjd 16,5 cm.
6 vitvin, höjd ca 15 cm.

Enstaka nagg. Bruksslitage.

Antal besök: 7 479