MATSALSMÖBEL, 10 delar, Carl Malmsten.

778240. MATSALSMÖBEL, 10 delar, Carl Malmsten.

Bord med 2 iläggskivor "Ambassadör" längd 154 cm + 2 x 58 cm, bredd 102 cm, höjd 74 cm, skåp "Calmare nyckel", 8 stolar "Gustavus".

sedvanligt slitage, bord med kantlagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 097