SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
777968. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Längd 122 cm. Otydliga märkningar.

Slitage, lackad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, lackad.

Antal besök: 1 132