MATSALSGRUPP, 5 delar, teak, 1950/60-tal, Danmark.

77765. MATSALSGRUPP, 5 delar, teak, 1950/60-tal, Danmark.

Matsalsgrupp bestående av ett bord med i läggskivor samt 4 stolar. Stämpelmärkta stolar med grön tygklädd stoppad sits och ryggbricka.
Bord
Längd 105 cm.
Bredd 75 cm.
Höjd 74 cm.
2 iläggsskivor á 31 cm.

Slitage, repor samt vattenringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord
Längd 105 cm.
Bredd 75 cm.
Höjd 74 cm.
2 iläggsskivor á 31 cm.

Antal besök: 1 801