DOSA, silver, Stephan Westerstråhle, Stockholm, 1807.

77747. DOSA, silver, Stephan Westerstråhle, Stockholm, 1807.

Diameter 7 cm. Förgylld insida.

Åldersrelaterade slitage, gravyr på locket.bristning på lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 093