TVÄTTSERVIS, 3 delar, bland annat "Bele", Gustavsberg.

777418. TVÄTTSERVIS, 3 delar, bland annat "Bele", Gustavsberg.

2 delar "Bele", Gustavsberg. Potta höjd 12 cm, skål diameter 33,5 cm
Tillbringare, Gefle, höjd 19,5 cm.

Ålders samt bruksslitage. Sprickor, glasyr med krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 317