GOLVUR, 1800-talets början.

GOLVUR, 1800-talets början.
777329. GOLVUR, 1800-talets början.

Höjd 228 cm.
Originalmålning.
Lod medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 228 cm.
Originalmålning.
Lod medföljer.

Bruksslitage.

Antal besök: 646