SPEGELSKÄNK, 1800-tal.

SPEGELSKÄNK, 1800-tal.
77713. SPEGELSKÄNK, 1800-tal.

Längd 111, bredd 54, höjd 178 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
77713. SPEGELSKÄNK, 1800-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 857