Kalmar Auktionsverk
Speglar
SPEGEL, porslin, "Piggelin", Marianne Westman, Rörstrand, 1900-talets mitt.
776964. SPEGEL, porslin, "Piggelin", Marianne Westman, Rörstrand, 1900-talets mitt.
Diameter ca 30,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 30,5 cm.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
2 952