KOPPARFÖREMÅL, 16 delar, 18/1900-tal.

776194. KOPPARFÖREMÅL, 16 delar, 18/1900-tal.

Bestående av former, kannor mm.

Bucklor samt slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 453