GERHARD NESWADBA. SOMMAR BLOMMA ÄNG.

776122. GERHARD NESWADBA. SOMMAR BLOMMA ÄNG.

Neswadba, Gerhard (f. 1941 Darmstadt) - ”Sommerliche Blumenwiese”, olja på duk, signerad nedre högra, ca.70x60cm, oramad.

smärre tecken på ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

smärre tecken på ålder.

Antal besök: 2 931