FIGURINER, porslin, 2 st, Schaubachkunst och Hertwig, Tyskland, 1900-tal.

775473. FIGURINER, porslin, 2 st, Schaubachkunst och Hertwig, Tyskland, 1900-tal.

Figurin i form av ett barn och två kaniner från Schaubachkunst, höjd ca 15 cm.
Figurin i form av ett barn som spelar fiol från Hertwig, höjd ca 13 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 907