HYLLSEKTIONER med barskåp och vitrin, 1950/60-tal.

77540. HYLLSEKTIONER med barskåp och vitrin, 1950/60-tal.

Nycklar finns. 2 sektioner á längd 91, bredd 42, höjd ca 175 cm.

Slitage, repor, fläckar, blekt. Lås till barskåp med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 207