REMMARE, 10 st, glas, 1900-tal.

775375. REMMARE, 10 st, glas, 1900-tal.

Etsad dekor med vinrankor, höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 271