BORDSPENDYL, Louis XVI-stil, 1900-tal.

77516. BORDSPENDYL, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Gulmetall och marmor. Emaljerad urtavla. Höjd ca 38 cm.

Slitage. Skador på urtavla. ett beslag med spricka. Pendel finns, nyckel saknas. En fot saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 469