TERRIN SAMT ÖLSTOP, 8 delar, keramik/tenn, Tyskland, 1900-tal.

774998. TERRIN SAMT ÖLSTOP, 8 delar, keramik/tenn, Tyskland, 1900-tal.

Lockterrin, höjd 32 cm, samt 7 st ölstop i olika format.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 476