FIGURINER, 2 delar porslin, Staffordshire England.

77461. FIGURINER, 2 delar porslin, Staffordshire England.

Höjd 39-45 cm.

Slitage, skador, produktionssprickor, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39-45 cm.

Antal besök: 1 977