SKRIN, 2 st, slagen koppar, 1900-tal.

774429. SKRIN, 2 st, slagen koppar, 1900-tal.

Besatta med diverse mynt, stora skrin 14x22 cm, höjd 8 cm, mindre skrin 10x12 cm, höjd 7 cm.

Slitage samt mindre skrin med söndrigt gångjärn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 340