FOTOUTRUSTNING, Rolleicord V modell K3C, 1900-talets mitt.

774407. FOTOUTRUSTNING, Rolleicord V modell K3C, 1900-talets mitt.

spegelreflexkamera med serienummer 1518383.
Linser Schneider Xenar 3,5/75 mm. samt Schneider Heidosmat 3,3/75 mm.
Kamerastativ Linhof, Combi modell VIII.
Exponeringsmätare Gossen Sixtomat x 3.
Blixt Agfalux.
Burkar samt fodral från Kodak för film samt diabilder medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blixt Agfalux.

Bruksslitage.

Antal besök: 717