SKÄNK, sent 1800-tal.

SKÄNK, sent 1800-tal.
77436. SKÄNK, sent 1800-tal.

Vitmålad. Skåp inrett med två hyllplan. Två lådor i sargen. Längd 100, bredd 43, höjd 128 cm.

Slitage, lås och lådhandtag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
77436. SKÄNK, sent 1800-tal.

Antal besök: 1 654