FÅTÖLJ, Poltrona Frau Interlude, 1900-talets andra hälft.

77415. FÅTÖLJ, Poltrona Frau Interlude, 1900-talets andra hälft.

Klädd i blå skinnjklädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd i blå skinnjklädsel.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 192