Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
NICOLAI COSTER. Interiör med kvinna och barn, olja på duk, signerad.
774140. NICOLAI COSTER. Interiör med kvinna och barn, olja på duk, signerad.
50 x 41 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 41 cm.
Växjö Auktionskammare
313