BYRÅ och SPEGEL, 1900-tal.

BYRÅ och SPEGEL, 1900-tal.
77395. BYRÅ och SPEGEL, 1900-tal.

Byrå med 4 lådor mahogny, längd 59, djup 35, höjd 74 samt teakspegel 101x49.

Slitage, fläckar, smärre fanersador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 386