RAGNHILD NORDENSTEN. Etsning.

773620. RAGNHILD NORDENSTEN. Etsning.

Landskap. Signerad och daterad 1910. 14x17 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad.

Antal besök: 1 681