RALF ARTZ. Färgserigrafi.

RALF ARTZ. Färgserigrafi.
773585. RALF ARTZ. Färgserigrafi.

Komposition med kvinna. Signerad samt numrerad 117/350 ex. 92x70 cm.

Oramad. Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramad. Mindre ytslitage.

Antal besök: 401