WALDEMAR LORENTZON. Färglitografi.

773411. WALDEMAR LORENTZON. Färglitografi.

"Återkomsten". Signerad. Provtryck. 37x28 cm.

Mindre ytslitage samt lös i inramningen.

Waldemar Lorentzon (1899–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 202