ARMBANDSUR, dam, "Svalan", 14 k guld.

773183. ARMBANDSUR, dam, "Svalan", 14 k guld.

Damur med boett i 14 k guld. Armband i svart läder.
Diameter boett 2 cm.
Totalvikt 11,47 gram.

Repor på boett och glas. Armband med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter boett 2 cm.
Totalvikt 11,47 gram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 11 878