Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Silver & Metall
Silver
MOCCASKEDAR, 11 st, förgyllda, import K Andersson Stockholm. Tot vikt 87 gram.
77286. MOCCASKEDAR, 11 st, förgyllda, import K Andersson Stockholm. Tot vikt 87 gram.
Längd ca 9 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 9 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
806