BESTICK, 11 delar, silver, W A Bolin, Stockholm, 1920/30-tal. Tot vikt inkl knivar ca 758 gram.

77277. BESTICK, 11 delar, silver, W A Bolin, Stockholm, 1920/30-tal. Tot vikt inkl knivar ca 758 gram.

3 knivar, blad i rostfritt, fyllt skaft, längd ca 25 cm. Tot vikt 229 g.
4 skedar, längd ca 20,5 cm.
4 gafflar, längd ca 20 cm.

Ej graverade. Slitage. Oxidfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 skedar, längd ca 20,5 cm.
4 gafflar, längd ca 20 cm.

Antal besök: 1 593