772671. BOK, "Pittoresk resetur från Stockholm till Neapel...", planschverk, Carl Johan Billmark, helfranskt band, 1800-tal.
Höjd 29 cm, längd 43 cm
Innehåller 81 planscher och ytterligare en sannolikt ej tillhörande.
åldersslitage, fläckar, mindre bruksslitage, två blad lösa, 19 planscher av 100 saknas.