BOK, "Pittoresk resetur från Stockholm till Neapel...", planschverk, Carl Johan Billmark, helfranskt band, 1800-tal.

772671. BOK, "Pittoresk resetur från Stockholm till Neapel...", planschverk, Carl Johan Billmark, helfranskt band, 1800-tal.

Höjd 29 cm, längd 43 cm
Innehåller 81 planscher och ytterligare en sannolikt ej tillhörande.

åldersslitage, fläckar, mindre bruksslitage, två blad lösa, 19 planscher av 100 saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm, längd 43 cm

Antal besök: 626