KÖKSMASKIN med tillbehör, Bosch.

772156. KÖKSMASKIN med tillbehör, Bosch.

Med receptbok och bruksanvisning.

Slitage, repor, gulnade plastdetaljer. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 374