BYRÅ, Bröderna Miller AB, 1900-talets mitt.

77203. BYRÅ, Bröderna Miller AB, 1900-talets mitt.

Längd 50, bredd 33, höjd 70 cm.

Fanerskador, skada på ett beslag. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 735