BYRÅ, bambu, rotting, 1900-tal.

772034. BYRÅ, bambu, rotting, 1900-tal.

Byrå i bambu samt rotting. 4 st lådor.
Höjd 76 cm.
Bredd 66 cm.
Djup 36 cm.

Slitage. Bortfall på ovandel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm.
Bredd 66 cm.
Djup 36 cm.

Slitage. Bortfall på ovandel.

Antal besök: 5 095