BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, märkta UA, Uppsala Nya Armaturfabrik, 1900-talets senare del.

771719. BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, märkta UA, Uppsala Nya Armaturfabrik, 1900-talets senare del.

Höjd inkl skärm ca 65 cm.

Bruksslitage. Skärm med någon buckla.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl skärm ca 65 cm.

Ej funktionstestade.

Antal besök: 1 133