STAN WYS. Bronsskulptur.

STAN WYS. Bronsskulptur.
771684. STAN WYS. Bronsskulptur.

Kvinnoskulptur. Signerad och numrerad
6/8 ex. Daterad 2006. Höjd 100 cm. Inklusive sockel 106 cm.

Mindre ytslitage.

Stan Wys (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Stan Wys (Född 1949)

Antal besök: 2 285